poniedziałek, 6 lipca 2015

Udało się coś uszyć, coś dla dorosłej osoby!


Taki szalony materiał sobie Klientka wybrała!
Wyżej wymieniona Klientka, miała bardzo sprecyzowane plany co do tego, co ma wyjść spod mojej maszyny. Z każdą minutą sprecyzowanie rosło, a projekt stawał się coraz mniej możliwy do zrealizowania. Pomysł był świetny, ale nie na moją głowę, ręce i umiejętności obchodzenia się z maszyną szyjącą. Na szczęście Klienta była wyrozumiała i zdolna do pójścia na kompromis.
Na zdjęciach wygląda na zadowoloną, ale czy spowodowała to bluzka, czy moje głupie miny, czy też wizja rychłego powrotu do domu- tego to ja już nie wiem.
Prawdą jednak jest to, że jest to pierwsza "dorosła" rzecz jaką uszyłam, pomijając kiepskie próby z przeszłości, o których przypominają mi zalegające w szafie pół-ubrania, pół-niedoróbki;)A oto efekty! Wprawione w szyciu osoby proszę o wyrozumiałość, zmrużenie oczu i zaciśnięcie kciuków za moje kolejne "dzieła".

Kasia

11 komentarzy:

 1. No i fajna jest. Gratulacje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna bluzka wyszła. I jak ładnie wszystko wykończone.
  Jeśli będzesz czyniła kolejne próby szycia dla dorosłych, polecam Ci papavero.pl. Korzystam z ich szablonów, bo są dla mnie bardziej czytelne i łatwiejsze w obsłudze niż Burda (z które ostatnio jednak też się nauczyłam korzystać ). I jest większy wybór rozmiarów, i zapas naszwy jest już uwzględniony, co dla mnie jest ogromnym ułatwieniem. Kilka rzeczy już sobie z ich szablonów uszyłam i zawsze pasowały rozmiarowo, co u mnie nie jest oczywiste :)
  Ja ostatnio też szyję głównie dla dzieci, ale obiecałam sobie, że sierpień będzie miesiącem szycia dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Papavero jest super, masz rację. Kiedyś już podglądałam co tam ciekawego oferują i nawet kilka rzeczy mi się spodobało!
   Teraz już nie ma przeproś;)
   Masz rację, te wykroje są czytelne, drukuje się je w konkretnym rozmiarze, tylko skleić i wyciąć. Dobre, że mi o tym przypomniałaś, bo czeka tam na mnie bluza do uszycia!

   Usuń
 3. No no ale jaka modelka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy wpis - gratulujemy ;)

  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z modną biżuterią i odzieżą

  www.steezy.pl - strona naszego sklepu KLIK

  https://www.facebook.com/steezyfashionshop - strona naszego fanpage KLIK

  Pozdrawiamy i przesyłamy dla wszystkich czytelników

  KOD RABATOWY: 10off

  WAŻNY NA CAŁY ASORTYMENT (10 % zniżki)

  OdpowiedzUsuń