niedziela, 16 grudnia 2012

Brutalna, kocia miłość

To było strzał w dziesiątkę!! Szczurek z Ikei okazał się wiernym przyjaciele, który umie wiele znieść, zniesie gryzienie, szarpanie, lizanie, podrzucanie, drapanie, moczenie w misce z wodą i mazianie w mięsku, zniesie wszystko!


Tylko często z powodu tej nieustającej przemocy, chowa nam się, ukrywa się tak, że czasami trudno go zlokalizować;)

7 komentarzy:

 1. hhihih to ma szczęście, że jest pluszowy ;p Kociak prześliczny!!! Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, ma szczęście. Ja chyba niedługo będę miała szczęście i okazję łatać dziury w ciałku szczura;)

   Dziś natomiast (chyba w formie darów, albo przekupstwa żebym wstała i dała kociakowi jedzenie)- otrzymałam szczura w prezencie, leżał na mojej poduszce:)

   Usuń
  2. Ale dobrze ze nie przynosi Ci zywych (wzglenie martwych) myszy, szczurow i ptaktow jak to moj czyni ;)

   Usuń
 2. ale słodki kociak!:) a ten szczurek, to twardy gość musi być:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Kociak jak najbardziej słodki, a szczurek... no cóż, dziś właśnie będzie przechodził operację na otwartym brzuchu;) Trochę podupadł na zdrowiu przez te zabawy, zauważyłam też że zmienił kolor, kiedyś... (czyli cały tydzień temu) był idealnie bielutki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super ten szczurek, aż zazdroszczę, że Twój kiciuś się nim tak pięknie bawi!!!! mój kot to jakiś kosmita, kradnie moim dziewczynkom lalki co maja włosy i maltretuje je na śmierć ;( muszę zamykać przed nim drzwi do ich pokoiku!!!Takiego mam zbója!!! nie uznaje, żadnych innych zabawek, no może jeszcze ich spinki do włosów, które też sobie podkrada, nosem szkatułkę otwiera ach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiesz, każdy ma swoje upodobania. Twój lubi lalki, mój małe pluszowe zwierzaki. Jeżeli to tak przedstawić, to ani jedna ani druga opcja nie brzmi normalnie ;)
   Ja się cieszę, że on znalazł sobie cos innego do gryzienia niż moją rękę:D

   Usuń