piątek, 7 grudnia 2012

Szkoda, że Mikołaj przychodzi tylko raz w roku...Gdyby zaglądał do nas częściej, życie na pewno byłoby bardziej kolorowe i wesołe. Bo kto nie lubi dawać prezentów? Jest ktoś taki? A kto nie lubi tej radości gdy sam prezenty dostaje? Chyba nie ma takich ludzi!
Podsumowując, jeżeli akcje mikołajkowe odbywałyby się raz w miesiącu, ludzie byliby szczęśliwsi, a życie piękniejsze. Nawołuję więc do spontanicznego obdarowywania! Bo to przecież chodzi o sam fakt obdarowania, prezent nie musi kosztować majątku, ważny jest gest!Mam nadzieję, że mój tegoroczny Mikołaj zagląda tu i dzięki temu wie jak bardzo się cieszę z małej, kolorowej komódki :) Oj bardzo się cieszę, bardzo!


A to jest mój wkład w sprawianie przyjemności drugiej osobie. Nie zamieszczam tutoriala, bo chcę tylko pokazać efekt mojej pracy. W przyszłości, w trakcie robienia siostry bliźniaczki małej torebki pokuszę się o udokumentowanie procesu powstawania, tak by ewentualni chętni, mogli z łatwością wykonać ją sami!Święty Mikołaj rządzi!! :D


8 komentarzy:

 1. Cieszę się, że Ci się podoba:)
  Mnie także zaskoczył efekt, nigdy nie wiem co wyjdzie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje za odwiedziny miło mi prócz sklepu jest tez naklejkowy blog w sklepie chwilowo nie ma odnośnika do bloga :p
  http://nietylkona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzisz! Dobrze, że piszesz. Zaraz się z nim bliżej zapoznam :)

   Usuń
 3. Cudna ta kopertówka, ja też mam wszędzie kokardki, żeby było kobieco:) A Twój kot - cudny, ja jestem właścicielką pewnego Felicjana:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo z tymi kokardkami to było tak, że gdy w końcu wymyśliłam jak je wycinać, żeby były takie krąglutkie, to się wciągnęłam i teraz czasami (buehehe, dość często) je wykorzystuję:)

   No i zaraz pędzę poznać Felicjana!!

   Usuń
 4. Jaka piękna!! Prosta i efektowna - bombowa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdza się, że prostota jest najlepsze :)
   Pewnie, nie w każej sytuacji, ale często...!

   Pozdrawiam:D

   Usuń